paź 27

Sezon w Angielskiej Premiership jest aktualnie w pierwszej, decydującej fazie. Po pierwszych spotkaniach sądziliśmy, że to Manchester United w tym roku będzie kroczył do tego, aby w pełni zapewnić sobie dominację w ligowej tabeli. Tak się jednak nie stało, albowiem to Manchester City stało się machiną, która nie ma sobie równych w Angielskiej Lidze.

Dlaczego City, a nie United ? Z pewnością wielu obserwatorów ligi Angielskiej szybko stwierdzi, że właśnie City wykonało lepsze transfery i właśnie ogromna kwota i dobre decyzje sprawiły, że dziś City może cieszyć się nad United aż 5 punktową przewagą, co nie jest wcale małym wynikiem, szczególnie gdy City aktualnie przechodzi mini kryzys, powiązany z kontuzjami i splotem losów, które nie wpływają odpowiednio na drużynę. Kto wie, może gdyby Pogba, który aktualnie jest w trakcie kontuzji był na boisku, dziś United byłoby w o wiele lepszym miejscu, miejscu lidera…

Aktualnie to Manchester United ma również gorszy terminarz, który może wpłynąć na losy Angielskiej ligi. Oczywiście nie możemy zapominać, że na trzecim miejscu jest Tottenham, który również posiada na swoim koncie 20 punktów. Obie drużyny zmierzą się już w sobotę, 28 października, o godzinie 13:30. Jest to w pewien sposób pokaz sił, który na pewno przerodzi się w bardzo widowiskowy mecz, który jest pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów piłki nożnej, nie tylko tych z Anglii…

Gdzie oglądać wielki pojedynek gigantów ?

 Jak wiadomo, transmisję poprowadzi Canal+. W internecie również nie zabraknie relacji, które będą dostępne w różnych miejscach. Jednym z nich jest bukmacher online, który prowadzi zakłady bukmacherskie w naszym kraju – jest to również silny sponsor wielu Polskich drużyn, takich jak choćby Śląsk Wrocław. Zajmuje się również sponsorowaniem drużyn żużlowych w Ekstralidze i 1 lidze żużlowej.

Cóż, pozostaje nam czekać na sobotni mecz, który odsłoni na pewno pretendenta do walki z niepokonanym Manchesterem City!

Autor premiersKomentarze wyłączone.